Tomasz Kuciel zrezygnował z członkostwa w zarządzie Sare

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka  - Redaktor naczelny Brandsit 1 min czytania

Sare, technologiczna spółka oferująca zaawansowane, dedykowane narzędzia IT, służące wspieraniu sprzedaży i automatyzacji marketingu, poinformowała dziś o rezygnacji członka Zarządu.

Tomasz Kuciel zrezygnował z funkcji członka Zarządu Sare w dniu 31 grudnia 2018 ze skutkiem na ten sam dzień. Kuciel pełnił funkcję członka Zarządu od kwietnia 2018 roku.

Poprzednio Kuciel był prezesem EGB Nieruchomości, a wcześniej przez dwa lata pełnił funkcje kolejno wiceprezesa i prezesa w spółkach EBG Investments i Monevia. W latach 2007-2015 pracował jako head of treasury w Cyfrowym Polsacie. W latach 2004-2006 był menedżerem w KPMG, a między 1998 a 2004 rokiem pracował w PwC, m.in. jako asystent menedżera.

W 2016 r. Spółka Sare przeszła z NewConnect na główny rynek GPW.

Cześć,

Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu! Mam nadzieję, że byłeś zadowolony z treści i znalazłeś w niej wartościowe informacje. Jeśli chcesz otrzymywać więcej podobnych treści, zapraszam Cię do zapisania się na mój newsletter. Będziesz wtedy na bieżąco z najnowszymi wpisami i będziesz miał dostęp do ekskluzywnych materiałów, których nie publikuję na stronie. Dzięki temu nigdy nie przegapisz żadnej interesującej treści.

 
Posiada…
Redaktor naczelny Brandsit
Skomentuj
- Reklama -

Moskwa: Za 10 lat chcemy uruchomić pierwszą elektrownię atomową

Zależy nam na tym, by w 2033 roku popłynęła pierwsza energia z dużej energetyki jądrowej - mówi w poniedziałkowym wywiadzie

3 min czytania

Asbis podsumował luty

ASBISc Enterprises Plc, według wstępnych danych szacunkowych, wypracował w lutym 2023 roku skonsolidowane przychody na poziomie ok. 230 mln USD,

2 min czytania