- Reklama -

TEOS Manage – system, który wyznacza kierunek

Zobacz

- Reklama -

Trudno będzie znaleźć osobę, która nie miała do czynienia z jakimś urządzeniem marki Sony. Firma dała się poznać jako dostawca wielu grup produktowych. Proponuje nie tylko urządzenia konsumenckie, ale także rozwiązania dla firm.

Sony Corporate and Education AV Solution ma w swojej ofercie projektory, profesjonalne monitory Bravia B2B, kamery i rozwiązania. Do tych ostatnich należy system TEOS. Został on stworzony w 2017 roku w  celu zwiększenia efektywności i produktywności pracowników w biurach. Pomaga zarządzać urządzeniami i informacjami. Przekłada się to na oszczędność czasu i energii. Jest elastyczny i skalowany co szczególnie wyraźnie widać w obliczu zmian wynikających z reżimu sanitarnego.

Sony Corporate and Education AV Solution bierze udział w plebiscycie BITY 2020 w dwóch kategoriach – Producent Digital Signage i AV oraz Zespół.

Najbardziej funkcjonalne są systemy, które pozwalają integrować się z innymi, dają informację na bieżąco i elastycznie dopasowują do potrzeb danej organizacji.

TEOS zapewnia kompleksowe zarządzanie biurem. Pomaga w rezerwacji sal i konkretnych biurek, ma moduł recepcji, a także funkcję informacji zwrotnej przez moduł ankietowy. System informacyjny wspiera moduł Digital Signage, telewizja korporacyjna oraz system tworzenia videowall.  W sali konferencyjnej bezprzewodowa komunikacja jest możliwa dzięki TEOS Connect. Do dyspozycji mamy też Meeting Display, system sterowania oraz podgląd tego co dzieje się na danym piętrze. Rezerwacja biurek jest możliwa z poziomu aplikacji mobilnej albo z dodatku do outlooka. Pracownik może wyszukać biurko i zrobić rezerwacje.

System TEOS zdał egzamin w obliczu zmieniających się warunków i zwyczajów wynikających z reżimu sanitarnego. Może być efektywnie wykorzystywany do realizacji zaleceń sanitarnych. Przykładem są tu rezerwacje biurek z możliwością blokowania miejsc w pobliżu w związku z koniecznością zachowania zalecanych odległości. Osoba zarządzająca pracownikami ma pełną informację na temat zajętości.

Wypada też wspomnieć o sensorach, które nie tylko sygnalizują poziom dwutlenku węgla, temperatury i wilgotności, ale także wykrywają obecność przy biurku. To użyteczna funkcja, która pozwala zwolnić nieużywane miejsce do dyspozycji innej osoby.  Interaktywna, zautomatyzowana recepcja TEOS pomaga zminimalizować kontakty z przypadkowymi osobami, które jako goście trafiają do firmy.

Przykładowe wykorzystanie narzędzi z rodziny TEOS:

TEOS Reception – zmniejsza liczbę bezpośrednich kontaktów. Goście mają pełną informację, mogą samodzielnie się zarejestrować, a pracownik jest informowany o odwiedzającym.

TEOS Wayfinding – to aplikacja na monitory dotykowe Bravia która ułatwia znalezienie sali wskazując drogę, a także pokazuje wolne pomieszczenia. W warunkach reżimu sanitarnego może wskazywać drogę do punktów ze środkami dezynfekcji

i ochrony osobistej może także wyświetlać informacje zgodne z bieżącymi wytycznymi.

TEOS Signage – bardzo łatwo można przygotować i upubliczniać materiały informacyjne, które ostrzegają pracowników, przypominają o zaleceniach i informują o ważnych dla firmy sprawach. Dystrybucja przygotowanych treści odbywa się poprzez monitory dostępne w firmie.

TEOS Book to szansa na efektywne wykorzystanie przestrzeni biurowej. Rozwiązanie jest interaktywne. Pozwala na podgląd i zrobienie rezerwacji pomieszczenia. Automatycznie zwalnia salę jeśli nikt nie przyjdzie, a jeśli spotkanie się odbywa automatycznie uruchamia dostępne urządzenia. W nowej rzeczywistości biurowej pozwala również zautomatyzować dodatkowe czynności związane np. z dezynfekcją sali. System rezerwacji sal TEOS Book może automatycznie wzywać ekipę sprzątającą odpowiedzialną za dezynfekcję po zakończeniu spotkania.

TEOS Mobile jest narzędziem do rezerwacji sal z poziomu smartfona. Jest to znakomite narzędzie dla osób pracujących z domu, które chcą sobie zorganizować spotkanie w biurze. Pozwala również na obsługę urządzeń AV znajdujących się w Sali z własnego smartfona, bez konieczności dotykania np. pilota od monitora

TEOS Meeting Display pozwala na pokazywanie informacji na ekranie włączonego monitora. Można projektować wygląd i zautomatyzować uruchamianie. W ten sposób mogą być wyświetlane np. dodatkowe zalecenia wynikające z zasad panujących w firmie.

- Reklama -

Polecamy

- Reklama -