W odpowiedzi na pandemię Acronis oferuje bezpłatne rozwiązanie do współpracy

- Reklama -

Acronis ogłosił dziś, że w odpowiedzi na obecną pandemię koronawirusa, czyni Acronis Cyber ​​Files Cloud, bezpiecznym rozwiązaniem klasy korporacyjnej do synchronizacji i udostępniania plików, dostępnym dla wszystkich dostawców usług do 31 lipca 2020 r., aby mogli pomóc swoim klientom w szybkim przejściu do pracy zdalnej przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa ważnych danych.

Ponieważ globalny biznes dostosowuje się do środowiska pracy zdalnej wymaganego przez odpowiedź COVID-19, klienci liczą na dostawców usług, którzy pomogą im się dostosować. Acronis oferuje rozwiązanie, które można wdrożyć podczas epidemii bez żadnych kosztów. Usługodawcy mogą zaspokoić potrzeby swoich klientów bez ponoszenia dodatkowych obciążeń finansowych ani zwiększania kosztów operacyjnych.

Ponadto Acronis oferuje filmy szkoleniowe i dokumentację, które pomagają usługodawcom szkolić swoich klientów i użytkowników końcowych oraz wprowadzać ich na pokład.

Świat zmienił się dramatycznie w ciągu ostatnich kilku tygodni i dni, kiedy wszyscy reagujemy na pandemię COVID-19. Gdy organizacje dostosowują się do nowej normalnej – zarówno osobistej, jak i zawodowej – Acronis chce zapewnić naszych partnerów, że jesteśmy tutaj, aby ich wspierać – powiedział Gaidar Magdanurov, Chief Cyber Officer i Dyrektor Operacyjny Acronis  – Jako firma zajmująca się ochroną cybernetyczną przez cały czas wierzymy w ochronę wszystkich danych, aplikacji i systemów. Rozumiemy wyzwania naszych partnerów usługodawców – zapewniając bezpieczne środowisko współpracy dla ich klientów – i jesteśmy w stanie wesprzeć ich w tym czasie, umożliwiając im zdalną pracę dla swoich klientów bez dodatkowych kosztów podczas wybuchu epidemii.

- Reklama -

Treści PREMIUM

Otrzymuj cotygodniowy e-mail od BrandsIT, który sprawia, że czytanie wiadomości jest naprawdę przyjemne. Dołącz do naszej listy mailingowej, aby być na bieżąco i uzyskać dotęp do treści PREMIUM za darmo.

- Reklama -