Wystartował program Cisco Champions

Bartosz Martyka
Bartosz Martyka - Redaktor naczelny Brandsit 3 min
3 min

Cisco zainaugurowało działanie nowego programu – Cisco Champions – aby wspólnie z partnerami tworzyć społeczność skoncentrowaną wokół najnowocześniejszych technologii i jeszcze lepiej odpowiadać na wymagania rynku.

Program Cisco Champions jest skierowany do kadry zarządzającej firm partnerskich oraz najbardziej utalentowanych menedżerów sprzedaży tych organizacji, działających na polskim rynku, i jest uzupełnieniem programu partnerskiego firmy.

Cisco Champions to cykl ekskluzywnych spotkań, łączących inspirujące treści biznesowe, informacje na temat innowacji technologicznych oraz wymianę doświadczeń w obszarze rozwoju kompetencji lidera cyfrowych zmian.

Cisco Champions to kompleksowy program obejmujący dwie równoległe inicjatywy dla wąskiego grona firm partnerskich:

  • Executive League – dla CEO;
  • Sales Cup – dla najlepszych Account Managerów firm partnerskich.

Program Executive League

W ramach programu Executive League odbędzie się cykl spotkań, w których uczestniczyć będą CEO firm partnerskich, eksperci biznesowi, przedstawiciele świata nauki. Pierwsze spotkanie w ramach cyklu odbyło się w marcu w Warszawie. Kolejne odbędą się 15 maja i 25 września, również w Warszawie. Finał programu zaplanowano na 27 listopada w Krakowie.

Program treningowy Sales Cup

Sales Cup to długofalowy program przeznaczony dla najlepszych sprzedawców firm partnerskich, który ma na celu nie tylko wyróżnienie najlepszych, ale także zwiększenie ich potencjału i rozwinięcie talentu. Będzie to cykl 6 spotkań, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zdobyć ekspercką wiedzę w konkretnych obszarach rozwiązań Cisco. Sales Cup przewiduje kompleksowy program trenerski mający na celu doskonalenie umiejętności miękkich, pozwalających na wartościową interakcję z klientami w randze CxO.

Program zakończy się jesienią, uroczystym spotkaniem dla wszystkich uczestników i wręczeniem certyfikatów Account Managerom.

Agnieszka Jabłońska, dyrektor ds. współpracy z partnerami handlowymi, Cisco PolandWspółpraca z partnerami to dla Cisco jeden z priorytetów biznesowych. Ponad 90% naszych przychodów generują projekty realizowane wspólnie z partnerami. Dlatego inwestujemy w rozwój naszych partnerów i chcemy, aby stale podnosili swoje kompetencje, z pożytkiem dla siebie, dla Cisco i dla naszych klientów – Agnieszka Jabłońska, dyrektor ds. współpracy z partnerami handlowymi, Cisco Poland

Program Cisco Champions jest dodatkową inicjatywą partnerską Cisco na polskim rynku, uzupełniającą program partnerski Cisco, który firma odświeżyła globalnie pod koniec ubiegłego roku.

Partnerami programu Cisco Champions są: Ingram Micro, CIONET Polska oraz Digital Excellence.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz