Zmiany w MediaMarkt. Sieć ma nowego dyrektora

Izabela Myszkowska
Izabela Myszkowska - Redaktor Brandsit 2 min
2 min

Do zespołu MediaMarkt Polska dołączył Maciej Dulski, który z początkiem stycznia br. objął stanowisko Dyrektora E-Commerce & Trade Marketingu. Do jego zadań należą m.in. wzmocnienie sprzedaży omnichannel i poprawa doświadczeń zakupowych.

Maciej Dulski ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze digital i e-commerce, które zdobywał w firmach takich jak YOPE, Veepee, Allegro czy Tchibo, gdzie odpowiadał m.in. za rozwój sprzedaży online, budowanie i wdrożenie sklepów internetowych oraz tworzenie i realizację strategii e-commerce.

W MediaMarktSaturn będzie odpowiadał za strategię i rozwój e-commerce, budując jednocześnie najlepsze doświadczenia zakupowe użytkowników nowych technologii w tym kanale, a także wzmocni działania marki w obszarze trade marketingu. Jego zadaniem  będzie również udział w jednym z największych projektów e-commerce na polskim rynku, jakim jest tworzenie nowej platformy online dla sklepu mediamarkt.pl.

“Realizując strategię rozwoju omnichannel intensyfikujemy działania we wszystkich obszarach biznesu, aby zapewnić najwyższą jakość naszej oferty. Cieszę się, że Maciej dołączył do naszego zespołu i będzie mógł wykorzystać swoje doświadczenie i kompetencje do budowania nowej wartości kanału online.”

Andrzej Jackiewicz, Prezes Zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Maciej Dulski studiował Finanse na SGH w Warszawie. Posiada również dyplom MBA Universty of Minnesota – Carlson School of Management.

“Elektronika użytkowa to fascynująca branża, pełna wyzwań i możliwości. Innowacyjność i otwartość na zmiany to duże atuty marki MediaMarkt, dlatego z radością rozpocząłem rok 2023 od pracy w bardzo dynamicznym zespole, wspólnie z którym będę mógł tworzyć najlepsze doświadczenia klientów w obszarze e-commerce.”

Maciej Dulski, dyrektor E-Commerce & Trade Marketingu w MediaMarktSaturn Polska.

Maciej Dulski zastąpił w tej funkcji Pawła Kuźmę.

Udostępnij
Leave a comment

Dodaj komentarz